Photoshop TV

Co je Photoshop TV?

Photoshop TVPhotoshop TV je videoseriál s novinkami a tipy ohledně Photoshopu. Photoshop TV vychází každý týden v pondělí a každý díl má kolem třiceti minut (což je pro stahování většinou něco málo přes 100MB).

Ve Photoshop TV vystupuje Scott Kelby (President, National Association of Photoshop Professionals (NAPP)), Matt Kloskowski (NAPP Education and Curriculum Developer) a Dave Cross (Senior Education and Curriculum Developer) – tito tři chlapi vám každý týden dají pár zajímavých typů pro photoshop a navíc se pobavíte. Každý týden také probíhá soutěž, kde můžete vyhrát velice, velice zajímavé ceny.

Photoshop TV sleduju asi od pátého dílu (ale viděl jsem samozřejmě všechny ;-)) a můžu všem doporučit. Samozřejmě, pokud se grafikou a photoshopem dávno živíte, tipy asi už dávno znáte – ale pokud zatím ještě neovládáte všechny funkce a triky, tak vám Photoshop TV určitě pomůže. Lepší video, než psaný tutoriál. A jako bonus – procvičíte se v angličtině ;-)

Jak „naladit“ Photoshop TV?

Photoshop TVMožností je několik:

  • Pokud se jen chcete podívat, o co jde, tak navštivte www.photoshoptv.com/play/ – zde můžete pomocí flashe streamovat poslední epizodu.
  • Pokud si chcete epizody postahovat nebo se prostě podívat na starší – navštivte web Photoshop TV a tam v archívu najdete popisy jednotlivých epizod, včetně odkazů na stáhnutí (jedna epizoda kolem 100MB, .mp4 soubor).
  • Pokud to myslíte vážně a chcete odebírat Photoshop TV pravidelně, klikněte na tento odkaz – otevře se vám v iTunes informace o tomto podcast kanálu, ke kterému se můžete ihned a zdarma přihlásit.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s