Writely – nyní také volné registrace

Po Google Analytics byla pro volné registrace uvolněna další služba, kterou Google vlastní – Writely.

Writely je online nástroj, který vám umožňuje vytvořet a spravovat dokumenty. Umožňuje importovat dokumenty např. z Wordu a do Wordu nebo PDF je zase exportovat. Dále umožnuje spolupráci více lidí na jednom dokumentu a následné porovnávání jednotlivých verzí. Více se dozvíte v článku Writely – Word od Google (Kryl Blog)

Writely bylo ještě někdy před 7 měsící samostatné (tehdy jsem se tam také zaregistroval), pak ale web koupil Google a až do teď pozastavil nové registrace.

Writely

Zaregistrujte se do Writely

(uživatelé prohlížeče Opera mají ale bohužel smůlu – Operu nepodporuje téměř žádný WYSIWYG editor a Writely není vyjímkou)

5 komentářů: „Writely – nyní také volné registrace

  1. Skôr by som povedal poslednú vetu takto: „Opera nepodporuje žádný WYSIWYG editor“. Je to len a len tým, že Opera technicky nemá na podobné nástroje nijakú podporu. Vraj sa už ale Opera konečne v pripravovaných verziách blíži prehliadačom, ktoré to podporujú.

  2. S nepodporováním WYSIWYG Operou to není tak úplně pravda. Opera 9 už od první TP podporuje document.designMode, která byla pro fungování spousty WYSIWYGů klíčová. Díky tomu funguje WYSIWYG v Gmailu, TinyMCE i na Mozilla Rich Text Editing Demu.

    Ostatně Writely v současné stabilní Opeře funguje do té míry, že podporuje standardní změny písma, velikosti, řezu, tučnosti a barvy. Řešení pokročilejších funkcí je však často rozdílné a napsané na míru jiným prohlížečům, což je třeba případ i Writely.

  3. hmm – tak panove z Google nekde udelali chybu – kdyz jeste bylo Writely.com, slo Operu zamaskovat jako IE nebo Mozilu a pres login jste se dostali do funkcniho (nezkousel jsem vsechny fce) „wordu“

    nyni ani tuk :(

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s