Junior Internet 2006

Junior InternetJunior Internet je soutěž mladých webdesignerů do osmnácti let, kteří to myslí s Webem aspoň trochu vážně, a chtějí se podívat po konkurenci, možných kontaktech anebo se prostě jen trochu mediálně ukázat.Soutěž probíhá jako součást akce „Březen – měsíc Internetu“ a její součástí je i konference s vyhlášením prvních míst.

Tento rok se bude konference opět konat v Praze, přičemž datum konání tentokrát připadlo na 1. dubna.

Konečná uzávěrka přihlášek je stanovena na 28. února. Takže pokud máte zájem, neváhejte se přihlásit. Já se na konferenci Junior Internetu snad ukážu, i když ne jako soutěžící – stejně se rád podívám na nové tváře a projekty.

4 komentáře: „Junior Internet 2006

  1. jojo nektere projekty z minula jsou opravdu povedene… to mne vzdy strasne klesne sebevedomi, kdyz vidim, jak 11tiletej kluk udela fajn stranky…

  2. abysser: No, ani tak nejde o 11-tileté kluky – oni dělají třeba na svůj věk pěkný stránky, ale mně jde spíš o druhou kategorii – Junior Project – do 18-ti let.

    Vůbec totiž netuším, kdo by tenhle rok mohl uspět – o žádném úspěšném projektu nevím, že by ho dělal „nezletilec“ :-) Jediný aktivní je Marek Soldát – ale ten: 1. už jednou vyhrál (takže se účastnit nemůže), 2. už mu bude asi víc než 18 let :-)

    Pro mě to bude rozhodně překvapení – jen doufám, že aktivní lidé tu jsou – aby nevyhrávaly nějaké firemní prezentace apod. :-))

    Uvidíme 1. dubna – někde jsem něco četl i o online přenosu, tak se můžeš dívat :-)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s