Přijďte na Junior Internet 2007

Junior Internet je soutěž mladých webdesignerů do osmnácti let, kteří to myslí s Webem aspoň trochu vážně, chtějí se podívat po konkurenci, možných kontaktech anebo se prostě jen trochu mediálně ukázat. (Junior Internet 2006)

Junior Internet

Mladý, český nebo slovenský vývojář má velice málo příležitostí svou práci prezentovat v ‚reálném světě‘ – jednou z nich je právě každoroční konference Junior Internet. Pokud si dobře vzpomínám, tak jsem konferenci navštívil dvakrát – v roce 2004 jako vyjukaný soutěžící, který vůbec nevěděl, o co běží, a o dva roky později jako návštěvník a přihlížející.

Doufám, že se tam nějak dostanu i tento rok. Konference pro mě byla vždy zajímavým zpestřením každodenní práce – plná zajímavých nápadů a kreativních mladých lidí. Svým způsobem doufám, že Junior Internet 2007 bude ještě lepší než ty předchozí.

Pokud spadáte do cílové kategorie (do 18 let) a máte nějaký zajímavý projekt, anebo máte zajímavý nápad na projekt, tak konferenci prostě musíte navštívit. Můžete to třeba využít pro setkání s lidmi, se kterými běžně komunikujete jen přes icq/skype.

Uzávěrka přihlášek: 31. leden 2007

Konference: 3. března 2007 (sobota), Praha

  • JuniorWeb (webové stránky a projekty)
  • JuniorDesign (designy a grafické návrhy)
  • JuniorText (slohové práce na téma: „Internet jako výhoda pro znevýhodněné“)

(všechny 3 kategorie se ještě dělí podle věku – do 15 let a 15 – 18 let)

Na závěr bych chtěl poděkovat Jirkovi Peterkovi, který je od počátku organizátorem této konference a doufám, že se mu podaří sehnat velký konferenční sál, abychom se tam všichni vešli :-)

Pokud se plánujete konference zúčastnit, můžete se pochlubit v komentářích…

6 komentářů: „Přijďte na Junior Internet 2007

  1. Inu, všechno záleží na sněhu. Jsou to mongolové – to musejí dělat takovoudle konferenci ve stejný termín, jako je MČR v biatlonu? Pokud nebude sníh, půjdu se tam… ehm… najíst – prý tam je dobrý oběd ;)

  2. A je to skutočne 1. březen? Nie náhodou tretí (to je sobota). Inak rád by som sa prihlásil, ale môj projekt bude práve vtedy dostávať celkom novú tvár a budúci rok už budem mať 19 :)

  3. p360t: Tak já to tam přeci napsal… celou dobu jsem totiž žil v přesvědčení, že to je 1. (asi podle toho že minulý rok to bylo 1. dubna) a nakonec jsem to tam napsal – i když jsem věděl jak to ve skutečnosti je :-) V článku jsem to opravil. Díky za upozornění.

    Tedy 3. března – začne to někdy ráno, bude pauza na oběd zdarma a pak odpolední program.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s