Junior Internet 2006: skončil

Junior Internet sice skončil již předevčírem, ale jelikož jsem v Praze zůstal i na neděli a vrátil se tedy až teď, tak se mohu o zážitky podělit až teď.

Nejprve bych chtěl poděkovat Jirkovi Peterkovi, který mi umožnil se konference zúčastnit, aniž bych byl soutěžící.

Konference probíhala – stejně jako vždy – velice nenáročně. Program byl sice pestrý, ale jelikož každý blok trval 10-15 minut, tak to stejně nemělo valný význam. Ale přiznejme si, že na tuto konferenci snad nikdo nejede kvůli tomu, aby načerpal nové informace, ale aby se dozvěděl o nových zajímavých projektech a třeba navázal nějaké ty kontakty.

Představení vítězů a pár dalších fotek

Marek Soldát – za weby Efektiv.cz a Naakup.cz – viz foto

Štěpán Mejzlík – za web English-online.cz – viz foto
Dana Bérová (současná ministrině informatiky) při svém projevu – viz. foto

Jirka Peterka (ten to všechno „spáchal“) – viz foto

Pohled do sálu – viz foto

Na Junior Internetu bylo dále k vidění pár dalších zajímavých osobností českého internetu – a to především úspěšní účastníci předchozích ročníků konference. Konkrétně Zdeněk Cendra (SuperHosting.cz, SuperHlas.cz), Jan Řežáb (Redboss.cz) a Tomáš Krcha (Krcha.com). A když už jsme u známých osobností, tak nemohu nezmínit pokus o videorozhovor s Ondřejem Neffem (Neviditelný Pes), který se sice z technických důvodů moc nevydařil, ale aspoň nám to všem přímo ukázalo, že je ještě na čem pracovat.

Myslím si, že Junior Internet je velice zajímavý projekt a to hlavně díky své nastupující mezinárodnosti – letošní Junior Internet se totiž konal postupně ve čtyřech zemích – České republice, Slovensku, Polsku a Maďarsku.

15 komentářů: „Junior Internet 2006: skončil

  1. No… tak pokuď se to tak vezme, tak tu není žádná reálna kunkurence ani mezi „profesionálními“ firmami… A to v dost velkém okruhu. Klidně se tu tím můžeš začít živit :-)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s